БАСЕЙНИ ЗОВНІШНІ ТА ВНУТРІШНІ ПІД КЛЮЧ
м. Дніпро
Сервіс +38 (050) 481 25 97
Service-Pool - будівництво та обслуговування басейнів Service-Pool - будівництво та обслуговування басейнів

Для чого потрібен павільйон для басейну?

Переваги басейнів, закритих павільйонами:

Переваги басейнів, закритих павільйонами
  • Павільйон для басейну продовжує купальний сезон.
  • Павільйон для басейну забезпечує захист від впливу погоди.
  • Завдяки павільйону для басейну знижуються втрати води шляхом випаровування.
  • Підвищується якість води в басейні завдяки тому, що павільйон перешкоджає її забруднення з атмосфери.
  • Знижуються теплові втрати з води та повітря всередині павільйону. Наявність павільйону суттєво знизить витрати електроенергії на обігрів Вашого басейну
  • Павільйон для басейну знижує можливість пошкодження в зимовий період.
  • Економія хімічних засобів для підтримки якості води.
  • Павільйон підвищує безпеку басейну для маленьких дітей та домашніх тварин.

Навіщо потрібен павільйон?

Павільйон збільшує купальний сезон від весни до осені без витрат на обігрів води. Знижує витрати на обігрів води та запобігає тепловим втратам. Спрощує вміст басейну, знижує частоту контролю води та дозування хімічних препаратів. Скорочує час чищення басейну та ризик ушкодження басейну в зимовий період. Запобігає нещасним випадкам і падінням у басейн.

У хорошу погоду Ви зможете купатися просто неба, також павільйон допоможе Вам комфортно почуватися навіть за поганої погоди.

Вимоги до основи, на яку монтуватиметься павільйон.

Підстава під павільйон має бути з такого матеріалу, який дозволяв би надійно закріпити рейки, якими рухається павільйон. Павільйон має невелику вагу, а тиск вітру на нього велике, тому стійкість павільйону забезпечують надійно прикріплені рейки.

Переваги павільйону.

Павільйони належать до продукції підвищеного попиту. При експлуатації басейнів павільйони просто незамінні:
- у комбінації з обігрівом продовжується сезон купання в басейні;
- значна економія електрики завдяки використанню сонячної енергії;
- мінімальні втрати тепла при нічному охолодженні повітря; - виключає забруднення води листям, пилом і т.д.; - значно зменшує витрати на засоби догляду за водою.

Головна перевага павільйону в тому, що він забезпечує безпеку дітей та тварин та гарантує приємні відчуття при купанні за будь-якої погоди.

Догляд павільйону.

Догляд за павільйоном простий. Необхідно час від часу очищати поверхню павільйону від забруднень, пов'язаних з атмосферними опадами, та очищення рейок павільйону.


Басейн для дітей

Басейн для дітей

Заняття у воді особливо корисні для дитячого організму. Адже під час руху у воді навантаження падає переважно на мускулатуру. М'язи зміцнюються, а хребет та суглоби відпочивають. У дитячому віці зайві та неправильні навантаження на зв'язковий апарат можуть призвести до неправильного формуванню суглобів, що згодом загрожує серйозними проблемами. Особливо це стосується діток із підвищеною масою тіла. Заняття аквааеробікою для дітей із зайвою вагою – це чудова можливість нормалізувати вагу та набути підтягнутої фігури.

Правильно підібраний комплекс вправ з аквааеробіки в басейні задіює такі групи м'язів дитини, які рідко навантажуються роботою у повсякденному житті або дуже складно опрацьовуються в інших умовах.

Дія води заспокоює нервову систему дітей, а надто активним дітям дає можливість виплеснути надлишки енергії. Під час занять аквааеробікою кожна дитина отримує саме те, що йому справді потрібно для гармонійного розвитку.

Дитина, яка займається плаванням у басейні, навчиться не тільки чудово триматися на воді, а й розвине гнучкість, витривалість, зміцнить усі м'язи (особливо мускулатуру спини, що особливо важливо для профілактики та лікування сколіозу), відкоригує та підтримає оптимальну вагу, а також отримає масу позитивних емоцій та задоволення


Хлор - друг чи ворог?

Хлор – друг чи ворог?

Щоб очистити воду від бактерій та мікробів найчастіше використовується хлор. Хлорування води надійно попереджає швидке зростання бактерій, знезаражуючи воду. Однак наскільки сам хлор безпечний для здоров'я?

Вчені встановили, що хлороване повітря громадських закритих плавальних басейнів небезпечне для дитячих легень та сприяє розвитку астми та бронхіту. Фахівці рекомендують обмежити час купання у них.

Лікарі підкреслюють важливість гігієни у поєднанні з обережним керуванням pH-фактором води в басейни. Висока концентрація хлору в повітрі приміщення (яка, як правило, спостерігається в громадських басейнах) може також мати дратівливі ефекти на очі та верхні дихальні шляхи. У зв'язку з цим лікарі рекомендують обмежувати час плавання дітей у басейні до 20 років. хвилин або використовувати інші засоби дезінфекції води.

Також у дітей та дорослих на хлор можливі алергічні реакції, тому слід уважно ставитися до стану свого здоров'я та за необхідності звернутися до лікаря для уточнення діагнозу.

Нерідко виникає питання – чи варто взагалі використати хлор? Вирішувати Вам, добре зараз розроблено інші препарати та системи для знезараження води (наприклад, вчені навчилися позбавлятися хвороботворних бактерій та вірусів за допомогою озону та ультрафіолету.).

Однак у будь-якому випадку не потрібно панікувати, адже концентрація парів зі шкідливими речовинами в повітря басейну набагато нижче, ніж у Вашій ванній кімнаті (не секрет, що водопровідна вода також очищається хлором). Площа приміщення ванної кімнати набагато менша, ніж площа кімнати, в якій знаходиться басейн і, як правило, остання краще вентилюється. До того ж вода у басейні не така гаряча, як під душем (чим гаряча вода, тим інтенсивніше випаровується хлор), а сеанс плавання зазвичай не перевищує час ванни.

Ми щиро бажаємо Вам бути здоровими!


Басейн та бездоганна фігура

Басейн та бездоганна фігура

Один із найприємніших і найкомфортніших методів досягнення ідеальної фігури – плавання та фізична активність у басейні.

Найкращий час для виконання вправ у басейні – період між 16 та 19 годинами. З ранку організм ще не зовсім прокинувся і не готовий до фізичних навантажень, а ввечері вже втомився і потребує відпочинку.

Для того щоб набути гарних форм, скинути вагу та зміцнити м'язи займатися фізичними вправами в басейні та плаванням потрібно регулярно, не рідше за три рази на тиждень. При цьому плавати необхідно без зупинки протягом як мінімум сорока хвилин. І намагайтеся постійно підтримувати максимальну швидкість. За цей час Ви маєте пройти дистанцію приблизно тисячу метрів.

Стиль плавання краще міняти кожні п'ять-десять хвилин, адже кожен із них дає свою певне навантаження на м'язи. За енерговитратами, найоптимальніший стиль плавання – це "кроль". Він спалює до 570 кілокалорій на годину. Цей стиль плавання чудово підходить тим, хто хоче підтягнути м'язи рук та ніг. Ненабагато йому поступається "брас". Він допомагає спалювати близько 450 кілокалорій. Разом з цим він чудово розвиває дихальну систему та тренує м'язи плечового пояса.

Відповідно до занять плаванням Вам бажано скоординувати і свій режим харчування. Щоб не було неприємних наслідків для травлення, плавати потрібно з порожній шлунок. Переважна легка їжа за дві – дві з половиною години до заняття. Після тренування приблизно за годину можна перекусити, краще фруктами. або нежирним йогуртом.

Перед заняттями плавання в басейні неодмінно прийміть теплий душ. Він послужить легкою розминкою перед плаванням, активізує кровообіг під шкірою, розігріє м'язи. Без такої розминки не виключено, що у Вас зведе судомою м'язи гомілки чи стопи, а це і боляче та небезпечно. Якщо це сталося – не панікуйте. Необхідно вхопитися за поручень чи борт, якщо він у межах досяжності, або перевернутися на спину, лягти на воду і розслабитися. Далі не поспішаючи поводьте ногою в різних напрямках, потягніть носок на себе. Якщо судома не минає – енергійно помасажуйте м'яз.

Після плавання гарний активний відпочинок чи спокійна прогулянка – це допоможе закріпити результат та підготуватися до відпочинку.


Чи страшний хлор, як про нього говорять?

Чи страшний хлор, як про нього говорять?

Інтернет та реклама рясніє заголовками про принади очищення води в басейні без використання хлору. Багато людей дійсно вважають, що очищення хлором – це минуле століття і зараз існують більш якісні та безпечні безхлорні методи знезараження води у басейні. Спробуймо розібратися – наскільки це справедливо і про що замовчують рекламщики.

Як відомо вимоги до якості води в басейні теж повинні відповідати законів та правил, що стосуються питної води. Нещодавно було затверджено нові санітарні норми, правила та гігієнічні вимоги до питної води. 12 травня 2010 року Міністерством охорони здоров'я України було видано Указ «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» (ст.ст. 58, 59, 60 Водного Кодексу України та ст.ст. 26, 28, 30, 43, 44). А також Закон України «Про питну воду та питне водопостачання».

У них підхід до води залишився тим самим, тобто. вода має бути безпечною в епідемічному відношенні та нешкідливої ​​за хімічним складом. За бактеріологічними параметрами Дещо змінився ряд показників: це умовні мікроорганізми, які не є Прямим показником небезпеки води. Щодо збільшення даних показників від загального мікробного числа можна судити про рівень попадання в питну воду різних органічних забруднювачів, які можуть містити патогенні мікроорганізми. Було прийнято більш жорсткі вимоги щодо каламутності води.

Зараз популярний метод водопідготовки у плавальних басейнах є озонування. За існуючими правилами концентрація залишкового озону у воді, що надходить у чашу басейну, має перевищувати 0,1 мг/л. В аквапарках вимоги ще жорсткіше: вода, що надходить у зону купання, взагалі має містити озон. Як ж можна забезпечити бактерицидність води в басейні протягом кількох годин, якщо озон дуже нетривалий час живе у воді (від 4 до 16 хвилин)? Відповідь один – тільки за допомогою залишкового активного хлору, який має пролонгованою дією і може зберігати свою бактерицидну активність у воді протягом багатьох годин.

Чому в санітарних нормах та правилах навіть не розглядаються такі методи дезінфекції води як активний кисень та іони срібла? Існують гранично допустимі концентрації шкідливих речовин у питній воді. Діючою речовиною Препарат активний кисень є перекис водню. Гранично допустима концентрація перекису водню 0,1 мг/л. При цьому дози перекису водню, рекомендовані виробниками даного препарату коливаються в межах від 8 до 30 мг/л, тобто у 80-300 разів перевищують гранично допустиму концентрацію! Клас небезпеки перекису водню – другий (тобто є високонебезпечним речовиною). Вище стоять лише речовини першого класу небезпеки – надзвичайно небезпечні (сполучення ртуті, миш'яку тощо). Показник шкідливості перекису водню – санітарно-токсикологічний. А виробники препаратів на основі активного кисню подають цю технологію як безпечну дезінфекцію!

Як не дивно, але звичне для нас срібло – теж не таке невинне, як ми звикли вважати і знезараження води сріблом теж нешкідливе. Гранично допустима концентрація срібла в питній воді 0,05 мг/л – два рази менше, ніж перекису водню та в 24 рази менше, ніж хлору! Клас небезпеки – другий, показник шкідливості – санітарно-токсикологічний. А клас небезпеки хлору – третій, показник шкідливості – органолептичний.

Небезпека зазвичай не в самому хлорі, а в його безграмотному застосуванні. Для тих же, хто має алергію на хлор, можна порекомендувати комбінований метод знезараження води із застосуванням УФ-випромінювання або озонування. При цьому концентрацію залишкового вільного хлору можна підтримувати. лише на рівні 0,1 мг/л. За такої концентрації вода зберігає свою бактерицидність і в той же час навіть найвибагливіша людина не відчуватиме присутність хлору у воді басейну.

Також у закритих басейнах дуже важливим є гарне провітрювання приміщення, щоб звести до мінімуму концентрацію парів хлору повітрі.

Ми бажаємо Вам міцного здоров'я та правильних рішень щодо дезінфекції води.


Учені вивели рецепт швидкого лікування сколіозу Вчені вивели рецепт швидкого лікування сколіозу

Вчені вивели рецепт швидкого лікування сколіозу. Нагадаємо, що це захворювання виникає, коли у організму мало ресурсів та м'язи не можуть утримати перекіс хребта. При цьому м'язи ростуть у неправильному напрямку, і хребет дедалі більше вигинається. Плавання в басейні допомагає від сколіоза Про хвороби говорять нерівні плечі, викривлення хребта, випинання ребер з однієї сторони. Лікарі кажуть, що зі сколіозу може розвинутись радикуліт, ішіас (запалення сідничного нерва), люмбаго (різкий біль у попереку), плоскостопість.

Фахівці стверджують, що рецепт швидкого позбавлення від недуги дуже простий. Один із елементів лікування - заняття у спортом. Хворий має проконсультуватися у ортопеда та пройти курс масажу, а потім інтенсивно розвивати та зміцнювати м'язи (особливо спини) плаванням. Тоді через шість-вісім тижнів хребет вирівняється. Плавання дає рівномірне та правильне навантаження всім м'язам спини, які утримують хребет, зміцнює серце, розвиває легені та стимулює імунітет.


Від чого залежить якість води в басейні?

Від чого залежить якість води в басейні?

Якість води в басейні залежить не тільки від якісного обладнання, обслуговування та хімії, а також від самих купаючих.

Не можна забувати про правила особистої гігієни, наприклад, перш ніж купатися в басейні слід ретельно вимитися під душам із застосуванням миючих засобів, змиваючи з себе піт, косметику та засоби для (і від) засмаги.

Оскільки дослідження вчених показують, що хлор має властивість вступати в реакцію з органікою, рясно присутня у водопровідній воді, у тому числі з потом, слиною, менструальною кров'ю, засобами від засмаги, косметичними засобами та сечею. Засоби, якими намазують користувачі басейнів, особливо небезпечні через те, що містять азот; реагуючи з хлором та іншими засобами дезінфекції вони утворюють високотоксичні сполуки.


Дізнатися інформацію, що цікавить, можна будь-яким зручним Вам способом — Контакти