БАСЕЙНИ ЗОВНІШНІ І ВНУТРІШНІ ПІД КЛЮЧ
м. Дніпро
Сервіс +38 (050) 481 25 97
Service-Pool - будівництво та обслуговування басейнів Service-Pool - будівництво та обслуговування басейнів

Павільйон для басейну «CLASSIC»

Павільйон для басейну nimbus «CLASSIC» є витонченою розсувною конструкцією. напівкруглої форми. Ця модель має ряд особливостей та переваг, які так приваблюють власників басейнів. Встановивши nimbus «CLASSIC», Ви зможете плавати як під оберігаючими від негоди (або, навпаки, від пекучого сонечка) склепіннями, так і просто неба. Конструкція дозволяє відкрити басейн повністю, т.к. секції при розсування наїжджають внахлест один на одного.

Павільйон для басейну

nimbus «CLASSIC» міцний і стійкий до нещадної спеки та суворих морозів, впливу хімічних речовин, що використовуються при обробці води та догляді за басейном, надійно протистоїть ультрафіолетового випромінювання. Несучі конструкції є пофарбовані методом електростатичного розпилення алюмінієвого профілю, що володіють антикорозійними властивостями.

Міжпрофільний простір зазвичай заповнений стандартними листами двокамерного полікарбонату. матеріалу, що має підвищені в порівнянні зі склом теплоізолюючі властивості, що важить у 6 разів менше, ніж звичайне скло, і втричі ніж оргскло такої ж товщини. Однак нами передбачено поряд з полікарбонатом та використання прозорого оргскла.

«nimbus» пропонує користувачам кілька варіантів виконання. Так, висота павільйону nimbus "CLASSIC" має "вилку" від 1 до 2 м, ширина - від 2,5 до 7 м, а довжина - від 4 до 20 метрів. Такий розбіг дозволяє вибирати - або Ви хочете лише захистити басейн від сміття та пилу, а купаються від шкідливих УФ-променів та опадів, і тоді зупиняєте свій вибір на невисокому та неширокому варіанті. Або Ви бажаєте перетворити своє водоймище на повноцінний комплекс відпочинку, оздоровлення або спорту, і в цьому випадку купуєте павільйон nimbus «CLASSIC» великих розмірів, встановивши який зможете стояти в павільйоні на повний зріст (біля передньої та задньої стінок), а поблизу басейну поставити лежаки, столики, дитячі меблі чи тренажери.

Вар'юється також торцева стінка павільйону, в якій знаходяться двері: за бажанням замовника вона може бути не знімною, або з гнучкого вінілу. Можна зробити вхід з розсувними дверима у бічній частини секції.

Стандартна комплектація включає секції, що легко переміщаються по напрямних рейках. Ми ретельно продумали всі деталі конструкції для безпеки людей. Так, щоб уникнути поранень при ходьбі босоніж краю напрямних шин, якими переміщуються секції павільйону, закруглені.

Павільйон для басейну nimbus "CLASSIC" - це повна відсутність проблем при експлуатації. Він не вимагає багато сил та часу на догляд (наприклад, взимку його навіть не треба чистити від снігу: снігові маси самі під власною вагою скочуються вниз). Слід просто дотримуватися інструкцій, яка додається до кожного виробу.

Таким чином, окрім безлічі утилітарних функцій павільйон nimbus «CLASSIC» — є невибагливою, красивою конструкцією, що відмінно вписується в будь-який ландшафт, яка прийде до душі та «до двору» кожному власнику відкритого басейну.


Павільйон для басейну «PRESTIGE»

Павільйон для басейну nimbus «PRESTIGE» поєднує в собі стиль та зручність, естетику та утилітарність, винятковість та безпека. Зовнішній вигляд павільйону солідний та ефектний. Високі вертикальні стіни, склепінчастий купол, розстібні або розсувні двері передньої торцевої стіни ... все це вражає хоч зовні, хоч зсередини. Добротний солідний вуличний басейн гідний великого, ґрунтовного павільйону! І в цьому випадку моделі серії – nimbus «PRESTIGE» найкращий вибір та найздоровіше рішення.

Конструкція nimbus «PRESTIGE» ідеальна там, де мріють про гармонійний синтез внутрішнього простору та високого рівня комфорту. З придбанням цього павільйону Ви отримуєте в розпорядження багатофункціональну купальну зону. Водойма не тільки надійно прихована і захищена, а й забезпечує безпечне перебування на воді, а також доставляє багато приємних хвилин (днів, тижнів, місяців) тим, хто ним користується. Адже павільйон nimbus «PRESTIGE» гарантує комфортне купання в басейні незалежно від сезону.

Павільйон для басейну

Алюмінієвий профіль, що формує каркас, має біле або коричневе забарвлення (або за шкалою RAL за бажанню замовника). Виглядає це стильно. Дах - поздовжній склепінчастий купол - виконаний з прозорого 8-10 міліметрового полікарбонатного скла із захистом від ультрафіолету. Торцеві та бічні стіни покриті за бажанням замовника 8-10мм стільниковим полікарбонатом або 5 міліметровим світлопроникним (90%) монолітним полікарбонатом з УФ-захистом та теплопровідністю 5,12 Bт/м2K.

Кожна секція конструкції формується з 3-4 несучих профілів. Це надає павільйону підвищену міцність, стійкість до вітрових навантажень та безпека. Напрямні рейки з осьовим відстанню 93 мм складаються з одноколійних паралельних профілів з елоксним покриттям, що забезпечує захист від корозії. Передбачено можливість подовження рейок.

Павільйон nimbus «PRESTIGE» має розсувні або розсувні двері на передній стінці та за бажанням замовника на задній (або бічній частині). Двері оснащені замком та спеціальним фіксатором, необхідним при відкритій позиції. Обидві стінки є незнімними.

Серія nimbus «PRESTIGE» виготовляється на замовлення і тому габаритні розміри павільйонів можуть змінюватись в залежності від побажань замовника. Завширшки від 3 до 8 м. за висотою від 1,5 до 3 м., а за довжиною від 4 до 20м.


Павільйон для басейну nimbus «ELEGANS»

Павільйон для басейну nimbus «ELEGANS» відрізняється оригінальним дизайном. Конструкція захисного покриття для басейну складається з двох частин - дугоподібної та прямолінійної, що підвищує можливості павільйону та покращує його функції.

Перевагою цього типу павільйону для басейнів є висота проходу по всій довжині басейну, яка дозволяє приємно відпочити після купання та за будь-якої погоди. У конструкції покриття для басейну передбачена можливість встановлення дверей у бічній стіні, у передній та задній торцевих стін за бажанням замовника.

Павільйон для басейну nimbus «ELEGANS»

При довжині павільйону понад 10-12м. доцільніше збільшувати довжину модулів павільйону для зменшення їхньої кількості. Алюмінієвий профіль, що формує каркас павільйону nimbus «ELEGANS», має біле та коричневе забарвлення (або за шкалою RAL за бажанням замовника).

Кожна секція конструкції формується з 3-4 несучих профілів. Це надає павільйону підвищену міцність, стійкість до вітрових навантажень та безпека. Напрямні рейки з осьовим відстанню 93 мм складаються з одноколійних паралельних профілів з елоксним покриттям, що забезпечує захист від корозії. Передбачено можливість подовження рейок.

Дах — дугоподібний купол — виконаний з прозорого 8-10 міліметрового стільникового. полікарбонатного скла із захистом від ультрафіолету. Торцеві та бічні стіни покриті за бажанням замовника 8-10мм стільниковим полікарбонатом або світлопроникним (90%) монолітним полікарбонатом 5мм. з УФ-захистом та теплопровідністю 5,12 Bт/м2K.


Павільйон для басейну nimbus «CALIBER»

Павільйон для басейну nimbus «CALIBER» відрізняється оригінальним дизайном та низькопрофільними. габаритами.

nimbus «CALIBER» незамінний за бажанням клієнта не перевантажувати прилеглу до басейну територію практичними та красивими, але громіздкими конструкціями.

Висота павільйону може змінюватись від 0,6м до 1,5м, ширина від 3м до 7м, довжина павільйону до 14м.

Павільйон для басейну

Кожна секція конструкції формується з 3-4 несучих профілів. При довжині павільйону понад 10-12м доцільніше збільшувати довжину модулів павільйону для зменшення їхньої кількості.


Павільйон для басейну nimbus «EXCLUSIVE»

Стається, що власник басейну, який вирішив придбати павільйон для свого водоймища, довго розглядає зразки та моделі, придивляється, прицінюється, приміряє «на себе» і - ніяк не може визначитися із остаточним вибором. Ось начебто один сподобався, та є побоювання, що його стандартної максимальної довжини не вистачить, щоб повністю закрити басейн. Або ось! - чудовий павільйон, але чому в нього двері тільки з торця? Було б добре мати ще й збоку.

Павільйон для басейну «EXCLUSIVE»

nimbus «EXCLUSIVE» це не якась певна модель павільйону, це індивідуальний підхід до розробка конкретного виробу. І кінцевий результат залежить тільки від бажання замовника та конструкційних можливостей використовуваних матеріалів


Дізнатися інформацію, що цікавить, можна будь-яким зручним Вам способом — Контакти