БАСЕЙНИ ЗОВНІШНІ ТА ВНУТРІШНІ ПІД КЛЮЧ
м. Дніпро
Сервіс +38 (050) 481 25 97
Service-Pool - будівництво та обслуговування басейнів Service-Pool - будівництво та обслуговування басейнів

Устаткування для фільтрації

Призначений для очищення води в басейні від механічних забруднень.

Устаткування для фільтрації

Установка підбирається виходячи з об'єму води в басейні і складається з: насоса, ємності для фільтруючого матеріалу та підставки. У комплект також входить перемикач, який регулює роботу системи фільтрації в режимах: фільтрація, зворотне промивання, скидання в каналізацію, ущільнення фільтруючого матеріалу та відключення. Як фільтруючий матеріал використовується кварцовий пісок або комбінований наповнювач: пісок, гравій, вугілля.

Застосування таких установок дозволяє створити замкнутий цикл циркуляції води у басейні: вода всмоктується через скіммер, донний злив або переливні лотки, а потім трубопроводами прямує до фільтру. У піску фільтруючого елемента затримуються частинки, що знаходяться у воді зваженому стані. Після проходження через фільтр очищена вода через випускні форсунки знову подається в басейн. Матеріал, що періодично фільтрує, промивається і знову готовий до роботи.

Використання системи фільтрації в парі зі спеціальними засобами для догляду за водою дозволяє міняти воду в басейні 1 раз на рік, при цьому термін служби фільтруючого матеріалу становить від 1.5 до 2.5 років. Вам не потрібно постійно наливати і зливати воду, а басейн у будь-який час готовий приємного купання у чистій воді!

Продаж та монтаж обладнання для очищення води в басейнах

Продаж та монтаж обладнання для очищення води в басейнах

Для того щоб забезпечити чисту та прозору воду необхідно використовувати очисні споруди, засоби для дезінфекції та догляду за водою.

Точний розрахунок необхідного обладнання, професійний монтаж та своєчасна добавка реагентів забезпечить високу якість води у плавальному басейні. Кожен басейн індивідуальний, тому розрахунок обладнання для басейну є відповідальним моментом.

Вода вимагає ретельного догляду. Ми пропонуємо повний набір засобів для проведення правильної обробки води плавального басейну.


Освітлення басейнів

Для освітлення води в басейні використовуються підводні прожектори, які вбудовуються в сходинки римські сходи, стіни або дно басейну. Добре висвітлюють навіть найнедоступніші куточки, тим самим самим створюючи неповторну атмосферу комфорту та затишку!

Прожектори виготовляються із пластику та нержавіючої сталі та оснащені лампами від 50 до 300 Вт. Обладнання для підсвічування басейну працює при безпечній напрузі 12 В та має надійну захист світильники від води. А спеціальний пристрій захисного відключення повністю виключає поразка людей електричним струмом.

Підводне освітлення не є обов'язковим атрибутом басейну, проте за його допомогою ви зможете втілити в життя безліч дизайнерських ідей і перетворити свій басейн на теперішній час твір мистецтва.

Освітлення басейнів

Обігрів басейнів

Обігрів басейнів

Призначений для підтримки необхідної температури води як басейнів у приміщеннях, так і для вуличних басейнів відкритого типу. Нагрівачі мають різну потужність, підбираються з розрахунку обсягу води та заданого температурного режиму.

Існують нагрівальні елементи, що нагрівають воду за допомогою електрики та теплообмінники, використовується теплоносії з опалювального контуру. Для нагрівання води достатньо виставити необхідну температуру від 0 до 40 градусів, а терморегулятор її підтримуватиме в заданому режимі. Таким чином, під час підігріву води у вуличному басейні можна значно продовжити. купальний сезон на 2-3 місяці та підтримувати температуру води +30 градусів при температурі повітря +10 градусів. А для басейнів у приміщенні регулювати комфортну температуру для купання у потрібному режимі.


Устаткування для знезараження води

Хлорування води в басейні

Хлорування води в басейні

Шокове хлорування води в басейні має на увазі велику дозу швидкорозчинного хлору. Таке шокове хлорування води застосовується на початку купального сезону і потім протягом усього сезону через певні проміжки часу (для приватних басейнів – 45-60 днів, для громадських – у залежно від навантаження). Внаслідок такої шокової обробки гинуть практично всі мікроорганізми, які можуть бути стійкими до звичайного вмісту хлору у воді, видаляються хлораміни у воді, зупиняється розвиток водоростей.

Класичний метод дезінфекції води.

Після шокової обробки регулярно проводиться поточне хлорування води – необхідно постійно відновлювати рівень вільного хлору. Для приватних басейнів 1-3 рази на тиждень, для громадських це проводиться автоматично. Обов'язково варто регулярно стежити за рівнем pH та рівнем активного хлору у воді та регулювати ці показники, наводячи їх значення до норми.

Ультрафіолетові установки

Ультрафіолетова установка

УФ установки сконструйовані для використання у плавальному басейні, фонтанах, водних розвагах, водоспадах та рибних ставках. Вони не призначені для використання у водних установках для питної води.

Принцип роботи ультрафіолетових установок Elektra® UV. – Усередині ультрафіолетової установки розміщена високоінтенсивна електрична ультрафіолетова лампа, розташована всередині впорскується водою камери. Ультрафіолетова лампа випромінює ультрафіолетові хвилі при світінні. Вода з басейну, що містить небажані забруднення, вливаючись у водну камеру, потрапляє під спектр променів згенерованих УФ лампою. У процесі роботи УФ лампа виробляє хвилі завдовжки 253.7 nm. Під світловими хвилями ультрафіолетової лампи даної довжини – бактерії, найпростіші одноклітинні, віруси, суперечки водоростей або інші одноклітинні організми водного походження в потоці води, що йде стають уразливими. При впливі на них спалахом довжиною в секунду або більше цих ДНК організмів змінюється та руйнується, що призводить до знищення небажаних інфекцій у воді.

Вхідна вода в камеру піддається впливу ультрафіолетового свічення на даний період часу і, виходячи з блоку, має майже біологічну якість питної води.

Озонатори

Озон (О3) – газ, який одержують шляхом рекомбінації кисню, що міститься в атмосферному повітрі (О2). Наявність третього атома кисню (О) надає озону дуже високу окислювальну дезінфікуючу та коагулюючу здатність, завдяки якій він впливає на:

  • організми та мікроорганізми (віруси, бактерії тощо);
  • мінеральні хімічні речовини (метали та ін.) та органіку.

У порівнянні з хлором, який найчастіше використовується як дезінфектант, озон в 3000 раз швидше знищує бактерії, при цьому на відміну від хлору озон не створює побічних токсичних. продуктів.

Як є найбільш сильним натуральним дезінфектантом і окислювачем, озон може використовуватися в басейнах, акваріумах, гідромасажних ваннах, штучних ставках з рибами тощо.

У плавальних басейнах застосування озону забезпечує наступні переваги:

  1. Покращує якість механічної фільтрації води. Озон коагулює (збільшує) зважені органічні речовини, які згодом видаляються пісковим фільтром.
  2. Очищає воду. Озон безпосередньо розкладає різні органічні речовини (креми, жири, лосьйони ...) на складові, завдяки своїм сильним окислювальним властивостям.
  3. Дезінфікує воду - Концентрація озону у воді 0,05 мг/л і більше забезпечує 100% знищення всіх відомих бактерій, вірусів та грибків.
  4. Насичує воду киснем. Невикористаний озон повільно (протягом 15-30 хв) трансформується в кисень. Насиченість киснем робить воду в басейні живою, іскристою.
  5. Видаляє та запобігає кальцієвим нальотам на стінах басейну.
  6. Розкладає побічні токсичні продукти хлору (хлораміни на нешкідливі компоненти), перетворюючи пов'язаний хлор у вільний, який знову здатний виконувати свої санітарні функції.
  7. Зменшує споживання хлору та іншої хімії в басейні на 40-90%.
  8. Дезінфікуючі та окисні властивості озону не залежать від рівня рН води(для порівняння ефективність хлору становить лише 30% при рН=8 від ефективності при рН=7).

Озонатори являють собою генератори озону на базі високовольтного коронарного розряду. Озон генерується в результаті високовольтного коронарного розряду в діелектриці між двома електродами з дуже малим проміжком – 300 мікрон. Змішуючись з водою озон практично повністю розчиняється в воді. Далі у розчиненому вигляді озон надходить у басейн.


Заставні елементи та сполучна фурнітура

Заставні елементи для басейну

Заставні елементи огорожі-повернення води: забезпечують герметичність чаші басейну, здійснюють забір та повернення води.

Скіммер - пристрій забору верхнього шару води басейну. У переливних басейнах цю функцію виконують переливні лотки.

Форсунка — пристрій для повернення води до басейну.

Донний злив - виконує забір нижнього шару води при фільтрації, а у разі спорожнення басейну допомагає швидко злити воду.

Всі ці елементи закладаються в чашу басейну на етапі будівництва та при правильному їх розміщень, забезпечують хорошу циркуляцію та фільтрацію води. У разі реконструкції басейну, коли неможливий монтаж заставних елементів, існує навісний пристрій, який кріпиться на борт басейну та виконує функції забору та повернення води.

Заставні елементи бувають із пластику та нержавіючої сталі. У разі використання заставних елементів з нержавіючої сталі термін їхньої служби значно збільшується. Комплект ПВХ фурнітури (труби, куточки, трійники, крани, перехідники і т.д.) служить для обв'язування всіх частин обладнання в єдине ціле.


Сходи та поручні

Сходи та поручні для басейну

Сходи та поручні призначені для безпечного переміщення в зоні басейну та повинні бути виготовлені повністю з нержавіючої сталі, так як цей матеріал не корозію і не входить. в реакцію з хімічними реагентами, які додаються до басейну (хлор, активний кисень, альгіцид і т.д.).

Сходи підбираються виходячи з глибини та ширини борту басейну і зазвичай мають від двох до п'яти сходів, оснащених пластиковими протиковзкими накладками. Оптимальний спосіб кріплення сходів для басейну - бортовий, що дозволяє зберегти цілісність, герметичність чаші та використовувати будь-який оздоблювальний матеріал (ПВХ-покриття, мозаїку чи плитку). При цьому способі сходи кріпляться на борту басейну, а нижніми дугами, оснащеними гумовими накладками, упирається у стіну.

Сходи є обов'язковим і важливим елементом басейну, без якого можна обійтися, тільки порушивши технічні норми безпеки.


Донний пилосос

Донний пилосос для басейну

Призначений для видалення забруднень, що осідають на дні та накопичуються на стінах басейну. Підводні пилососи бувають ручні та автономні.

Ручний пилосос складається з щітки, телескопічної штанги, гофрованого шланга та приєднувального фланця, за допомогою якого шланг підключається до скімера. Ручні пилососи підключаються до працюючою системі фільтрації та засмоктують воду з дна та стін басейну разом із забрудненнями. Вступила від пилососа забруднена вода проходить через фільтрувальне обладнання, очищується та повертається через форсунки назад у басейн.

Регулярне прибирання донним пилососом є обов'язковою умовою експлуатації басейну, запобігає утворенню нальотів на дні та стінах і дозволяє досягти вищої якості води.


Гідромасажна ділянка

Гідромасажна ділянка в басейні

Гідромасажне обладнання для басейнів - це відмінний спосіб зняти напругу та втому та швидко відновити сили.

Принцип дії гідромасажного обладнання для басейну: потужний насос забирає воду з басейну та повертає її через спеціальні донні або стінові форсунки. Басейн із гідромасажем використовує багатогранний фізичний вплив тепла та води: статичний (занурення та прогрівання) та динамічний (струменевий масаж).

Енергічна робота гідромасажних форсунок стимулює кровообіг, кровоносні судини розширюються, збільшується приплив свіжої, збагаченої киснем крові до м'язів та внутрішніх органам.

Гідромасажні форсунки, аеро- та гідромасажні гейзери рекомендується встановлювати в неглибокій частини плавального басейну, на глибині, що не перевищує 1,35-1,4 м. Донний гідромасажний гейзер найбільш ефектно виглядає на невеликій глибині, утворюючи на поверхні басейну водний "гриб".


Водоспади

Водоспади в басейні

Декоративні водоспади в басейнах є відмінними атракціонами, за їх допомогою легко реалізувати будь-яку творчу ідею.

Зливи водоспадів виготовляються з нержавіючої сталі, кріпляться на борт басейну або закладаються у стіну, а потім декоруються різними матеріалами. Є водоспади, які кріпляться під стелею та створюють ефект водної завіси або тропічного дощу. За допомогою насоса вода забирається з басейну, далі трубами подається на вилив водоспаду.

Водоспади відносяться до додаткових розважальних пристроїв, але при цьому мають гідромасажним ефектом. Потік води масажує на плечі, шию, голову.

Звичайно, можна коротко пояснити, як працює водоспад. Що «серцем» всієї споруди є насос, на який через форсунки, що всмоктують, надходить вода з басейну. І що потім, після прискорення, вода під натиском надходить у форсунку водоспаду, звідки і стікає суцільною стіною. Але, в загалом такі деталі, як правило, бувають замовнику не важливі. Адже його хвилює зовсім інше, а саме: щоб водоспад надавав неповторний вигляд басейну і працював невтомно, насолоджуючи слух відвідувачів шумом падаючої води та привносячи до їхнього відпочинку відчуття причетності до природи.


Дізнатися інформацію, що цікавить, можна будь-яким зручним Вам способом — Контакти