БАСЕЙНИ ЗОВНІШНІ ТА ВНУТРІШНІ ПІД КЛЮЧ
м. Дніпро
Сервіс +38 (050) 481 25 97
Service-Pool - будівництво та обслуговування басейнів Service-Pool - будівництво та обслуговування басейнів

Оздоблення залізобетонних чаш

Оздоблення ПВХ-покриттям

Оздоблення ПВХ-покриттям

ПВХ-покриття - сучасний оздоблювальний матеріал для басейнів. Він є одночасно гідроізолюючим та оздоблювальним декоративним покриттям. Монтаж такого матеріалу проводиться шляхом зварювання гарячим повітрям, що дозволяє досягти абсолютної герметичності та повністю виключає протікання.

ПВХ – покриття має товщину 1,5мм, при цьому воно досить міцне завдяки рівномірному. армуванню скловолокном.

ПВХ – покриття має низку особливостей:

Стійкість до ультрафіолетового випромінювання, що дозволяє надовго зберегти початковий колір. Стійкість до морозу не тріскається і не втрачає своїх властивостей. Чи не піддається гниття, має покриття, на якому не розмножуються бактерії. Стійкість до механічних впливів легко чиститься. Універсальність: підходить для гідроізоляції відкритих та закритих басейнів будь-якої форми. Широка кольорова гама матеріалу дозволяє задовольнити бажання навіть найвибагливішого. замовника. Особливо ефектно виглядає покриття, малюнок якого імітує мозаїку, плитку та інші оздоблювальні матеріали.

Оздоблення мозаїкою чаші басейну

Оздоблення мозаїкою

Оздоблення мозаїкою чаші басейну набуває все більшої популярності.

Мозаїка – це міцний, довговічний та дуже красивий матеріал. Але не всяка мозаїка і плитка підходить для укладання у басейні. При виборі цих матеріалів слід звертати увагу на їх характеристики: водопоглинання, структура поверхні, стійкість до агресивного середовища.

Вона має низку переваг:

Має абсолютно гладку поверхню, на якій не накопичуються вапняні відкладення та бруд Коефіцієнт поглинання води - 0%, що дуже важливо для обробки басейнів Морозостійкість та жароміцність Барвник запікається з внутрішнього боку та захищений керамічним покриттям. Стійкість до кислот, лугів та впливу сонячних променів Перед укладанням мозаїки та плитки необхідно провести гідроізоляцію чаші басейну, щоб забезпечити герметичність та виключити просочування води.

За допомогою мозаїки можна створити неповторний дизайн басейну, використовуючи однотонну гаму, змішання різних кольорів розтяжки та панно!

Скляна мозаїка — це сучасний оздоблювальний матеріал, який має міцність, довговічністю, стійкістю до впливу навколишнього середовища та дивовижною красою та блиском - тими якостями, які роблять скляну мозаїку вічно молодою та популярною.


Дізнатися інформацію, що цікавить, можна будь-яким зручним Вам способом — Контакти